Kurumsal

BTG İnşaat; kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projelerde yaşadığı topluma değer katan, sosyal, kültürel ekkonomik fayda sağlayan, müşteri memnuniyetini esas alarak. Başarana kadar farklı, başardıktan sonra örnek olma ideolojisini benimsemiştir.

Bursa için ilk örneklerden biri olan Akıllı Ev Sistemi uygulamasını Göral Evleri projesinde hayata geçirmiş.Bugüne kadar, Her biri farklı mimari anlayışa sahip, güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alışkanlıklarını değiştiren City224,Rota Blocks, Nilfea Özlüce, Airon, Mahalle 222,Epik Smart Loft projelerini hayata geçirip sahiplerine teslim etmiştir.
Trio live ve İnventum projelerinin inşaası devam etmektedir.
Yeni projeleri heyecanla beklenen kurumsal bir güç olmayı sürdürmektedir.

Bugün inşaat başta olmak üzere Petrol ve sigorta alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.
Yenilikçi ve müşteri odaklı yapısı ile yeni projeler üretmeye ve başarı hikayeleri yazamaya devam edecektir.

MİSYON

BTG İNŞAAT

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, hayata geçirdiği tüm projelerde insana, doğaya çevreye ve topluma saygılı olarak süreklilik ilkesini yerine getirmek. yenilikçi ve öncü bir firma olarak anılmak.

VİZYON

BTG İNŞAAT

Farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kuruduğu çalışma anlayışını koruyarak bu bakış açısı ile geliştirdiği projelerde yenilikçi ve öncü bir firma olarak yeni projeler üretmeye devam edecektir.

444 9 284

23 Nisan Mahallesi Mithat Paşa Cad. No: 4 A/C 1 Nilüfer / BURSA

İnternet sitemizde politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanmaktayız. Detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.